VALYRIA RASOWCEM PAŹDZIERNIKA!!!

VALYRIA RASOWCEM PAŹDZIERNIKA!!!

Z rodością informujemy, że zdjęcie naszej kotki Valkyrii wygrało w konkursie na Dachowca i Rasowca miesiąca organizowanego przez Pet Supplies oraz magazyn Kocie Sprawy. Komentarz przewodniczącej Jury – Agnieszki Zakrzewskiej:

„Jesienny, październikowy tytuł Rasowca Miesiąca nasze jury jednogłośnie przyznało fotograficznemu portretowi Valkyrii, nadesłanemu przez Panią Agnieszkę Górską z Warszawy. Zdjęcie przyciąga uwagę swoimi nasyconymi, jesiennymi kolorami, kontrastami i pięknym światłem. Trochę melancholijny, trochę zamyślony, ale jednocześnie ciepły kadr idealnie ilustruje tę porę roku. Kocia sylwetka z wdziękiem wpisuje się tu w całość obrazu, zręcznie uchwycony został też moment kociej zabawy z jesiennym liściem. Całości dopełnia mistrzowsko dobrana głębia ostrości. Gratulujemy!”

13 months

Valkyria w nagrodę otrzymała kwalifikację do konkursu na Kota Roku, zabawki FAT CAT o wartości 100 zł, 10 kg wybranej suchej karmy BOZITA + 4 opakowania 370 g mokrej karmy oraz kwartalną prenumeratę magazynu KOCIE SPRAWY. Sucha oraz mokra karma pojechała do 90-letniej cioci mieszkającej w małym miasteczku pod Białymstokiem, która karmi 2 kotki 🙂 A poniżej zdjęcie Valkyrii z jedną z zabawek:

2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *